معرفی گروه شرکت های هماهنگ


گروه شرکت‌های هماهنگ از سال 1375 فعالیت خود را در صنعت انفورماتیک کشور آغاز کرد. این شرکت با بهره‌وری از تجربه، اتکا بر دانش فنی و یاری‌گرفتن از نیروی انسانی متخصص، در زمان کوتاهی بدل به یکی از برترین و معتبرترین توزیع‌کنندگان محصولات رایانه‌ای در ایران پهناور گردید. گروه هماهنگ عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، شوراي عالي انفورماتيك كشور و مجمع عالی واردات ایران نیز می‌باشد.

امروزه این شرکت با ایجاد زیر مجموعه‌های تخصصی، به صورت گسترده‌تر از پیش به فعالیت خود در حوزه کالای دیجیتال ادامه می‌دهد.

شرکت هماهنگ با فعالیت در گروه کالاهای موبایل، تبلت و با بهره‌مندی از شبکه توزیع نمایندگی و فروش مویرگی، یکی از قوی‌ترین توزیع‌کنندگان کالای دیجیتال در ایران به شمار می‌رود.

در حال حاضر شرکت هماهنگ پردازش هوشمند نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش موبایل و تبلت سامسونگ در ایران است. گروه هماهنگ ضمن ارائه محصولات این برند، خدمات پس از فروش آن را نیز با یاری‌گرفتن از نیروهای مجرب و تجهیزات آزمایشگاهی و با رعایت اصول مشتری مداری عهده دار است. این گروه در جهت دسترسی آسان‌تر مصرف‌کنندگان، اقدام به راه اندازی شعب متعدد خدمات پس از فروش هماهنگ در شهرهای مختلف نموده است و به منظور رفاه حال مشتریان به زودی شعب بیش‌تری نیز آماده خدمات رسانی خواهند بود.

گروه هماهنگ با هدف ارائه کالای برتر، جلب اعتماد و تکریم مشتری، مشتریان خود را نه تنها به عنوان خریدار کالا بلکه به عنوان عضوی از خانواده هماهنگ می‌داند و همچنین مفتخر به ارائه محصولات و خدمات خود به ارگان‌ها و مجموعه‌های بزرگ و نامدار دولتی و خصوصی می‌باشد.

گروه هماهنگ ارائه کالا و خدمات برتر و حفظ اعتماد مصرف کننده را رسالت خود می داند و باور دارد که هماهنگ امروز حاصل هماهنگی، اعتماد و ایمان هرروزه است.برخی از مشتریان گروه شرکت های هماهنگ

prev
next